Rozkaz L2/2014

Związek Harcerstwa Polskiego                                                                                             Krosno, 19.03.2014 r.
Komendant Hufca

Rozkaz L2/2014

1.     Informacje i zarządzenia
1.2.
Informuje, że Hufcowy Festiwal Piosenki Zuchowej odbył się 12 kwietnia 2014 roku w Miejskim Zespole Szkół w Krośnie, natomiast harcerski zostanie przeprowadzony 26 kwietnia 2014r.

3.      Drużyny
3.2.   Zmiany organizacyjne
3.2.1
Rozwiązuje 9 Gromadę Zuchową „Smerfy” działającą przy Zespole Szkół w Potoku z powodu zaprzestania działalności w organizacji harcerskiej.

3.3     Zwolnienia i mianowania drużynowych
3.3.1
Zwalniam druhnę pwd. Teresę Koronę-Garbacik z pełnienia funkcji drużynowej 9 Gromady Zuchowej „Smerfy” działającą przy Zespole Szkół w Potoku.

12.     Pochwały, wyróżnienia, nagrody
12.1
Udzielam pochwały organizatorom IX Harcerskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej, a w szczególności druhowi phm. Piotrowi Lidwinowi za przygotowanie od strony organizacyjno-sportowej i druhnie phm. Jolancie Muzyce za stronę gospodarczo-kulinarną.
12.2.
Udzielam pochwały uczestnikom i opiekunom za dyscyplinę i sportowego ducha walki.