Biwak SHGB w Woli Michowej

W dniach 13-15 października w Woli Michowej mogliśmy bawić się na biwaku szczepu organizowanym przez Trójkę i Dziewiątkę. Zaraz po przyjeździe do Woli zostaliśmy rozesłani na zwiad. Jedna grupa miała dowiedzieć się o której jedzie autobus do Cisnej, druga ile jest mięsa w sklepie, a trzecia o ktorej jest msza. Wszystkim udało się. Wieczorem był kominek, a potem udaliśmy się spać. Na krótko...
Około północy druhowi Mutatorowi zaczęło się nudzić :) Więc obudził cały biwak za pomocą megafonu. Przez 2 godziny uczyliśmy się musztry. Warunki były niesamowite. Dookoła gęsta, tajemnicza mgła. Cisza, spokój, i .... wycie. Ale to nieco inna historia.
Po musztrze zostaliśmy zaprowadzeni na wiadukt, gdzie był apel inaugurujący. Tak wyglądała pierwsza noc.
Dnia drugiego mieliśmy grę terenową. Trzeba było zbudować szałas, i zdobyć pieniądze na uwolnienie zakładnika. Wygrała ekipa Mikołaja Kostki.
Po południu był bieg sprawnościowy, na którym każdy mógł sprawdzić, jak tam z jego kondycją.
Wieczorem, po kominku odbyła się kuźnica, na której rozmawialiśmy o naszym szacunku do przełożonych, o Prawie Harcerskim i o innych ważnych rzeczach.
W niedzielę odbył się jeszcze bieg patrolowy, po czym pełni wrażeń i uznania dla organizatorów wróciliśmy do Krosna.
Dla mnie był to kolejny, bardzo ciekawy biwak w pięknym, zwłaszcza jesienią miejscu. Już nie mogę doczekać się następnego