INFORMACJE ORGANIZACYJNE - HGTS 2017

1. Odpłatność za udział w HGTS wynosi 30 zł od uczestnika.

2. Opłata pokrywa ubezpieczenie uczestników, plakietkę okolicznościową, przejazd.

3. Opłatę należy złożyć w Komendzie Hufca Krosno wraz ze zgłoszeniem patrolu.

4. Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska uczestników oraz ich numery PESEL, dodatkowo listę należy przesłać w formacie Word na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Osobie, która opłaciła swój udział, a z różnych przyczyn nie mogła wziąć udziału w HGTS będzie zwrócone 40% opłaty.

6. Każdy niepełnoletni uczestnik musi posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w HGTS – odpowiedzialnym za zebranie od harcerzy oświadczeń ich rodziców jest drużynowy.

7. Patrole harcerskie muszą być umundurowane, powinny również posiadać proporce.

8. Drużyny, które nie zgłoszą swoich patroli i nie dokonają opłaty wpisowej w umówionym terminie nie będą mogły wziąć udziału
w HGTS.

9. Nocleg we własnych namiotach turystycznych – należy zabrać śpiwory.

10. Wyżywienie we własnym zakresie – zapewniamy dostęp do gorącej wody.

Pytania proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.