Harcerski śpiewnik

Czuwaj!

Doskonale wiemy, że śpiew i muzyka są nieodłącznym elementem życia harcerskiego. Harcerze śpiewają zawsze i wszędzie! Czasem zdarza się nam zapomnieć słów piosenki, nie pamiętamy jakiegoś chwytu albo znowu zabrakło nam czasu, aby stworzyć nowy śpiewnik na biwak czy zbiórkę! Mamy dla was rozwiązanie! Powstał elektroniczny śpiewnik harcerski, który zawiera prawie 230 różnych utworów. Każdy będzie mógł go sobie wydrukować, skopiować z niego teksty wybranych piosenek, czy pobrać plik na telefon i mieć go zawsze przy sobie. Śpiewnik został wykonany przez cztery druhny z 18DH z Łężan, jako jedno z zadań przy realizacji próby przewodnikowskiej. Jeżeli ktoś zauważy jakieś nieprawidłowości lub chciałby, aby jakaś piosenka znalazła się w śpiewniku, proszę kontaktować się z druhną Aleksandrą Świątek. Mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie i niebawem połączy nas harcerska nuta.

Pobierz śpiewnik harcerski