Komenda Hufca ZHP Krosno im. Jana i Stanisława Magurów

Warsztaty twórczo-psychologiczne

Expressio – z języka łacińskiego: uzewnętrznienie. Wyrażanie siebie, swoich emocji, uczuć, przeżyć… Połączone z umiejętnością efektywnego odnalezienia się w świecie oraz w społeczeństwie. 

W Twoim życiu zawitała rutyna? Jesienne wieczory są nudne i ponure? Expressio to warsztaty idealne dla Ciebie! Warsztaty, które wniosą powiew świeżości w życie naszego Hufca! Masz dość nudnych zajęć poruszających symbolikę wędrowniczej watry czy rozpisywania prób na stopnie wędrownicze? Oferujemy coś niestandardowego, oryginalnego! Czegoś takiego jeszcze nie było!

Już 18 listopada o godz. 17:00 spotkamy się w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie, na Białobrzegach i przez kolejne 3 dni będziemy wspólnie odrywać się od szarej codzienności.

Co na Was czeka? Zajęcia psychologiczne, joga, zajęcia twórcze, planowanie swojego czasu… I wiele, wiele więcej! Gwarantujemy świetną zabawę i obiecujemy, że nie będziecie się nudzić! Wyraź siebie! Daj się ponieść z nami! Obudź się do działania!

Koszt wynosi 30 złotych (w cenie: ubezpieczenie NW, obiad w sobotę, pamiątkowe plakietki, nocleg, materiały programowe…). 

Na warsztaty mogą się zgłaszać osoby, które mają 15 lat (3 klasa gimnazjum).

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.11.2016 r. 

FORMULARZ DO ZGŁOSZEŃ

WARTO ZAJRZEĆ

AKCJA 1% DLA ZHP