Relacja z XII Harcerskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej

XII Harcerski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Hufca odbył się 1 kwietnia po raz pierwszy w obiekcie MOSIR w Dukli.

Gospodarzami turnieju była 6 DH ISKRA z Dukli. W turnieju w kategorii harcerek brały udział patrole z następujących drużyn: 2 DH z Krosna, 4 DH z Krosna, 5 KDHek z Krosna, 6 DH z Dukli, 8 DH z Krościenka Wyżnego, 9 KDSH z Krosna, 11 DH z Lubatowej, 19 DH z Jaszczwi. Patrole wędrownicze wystawiły: 2 DH z Krosna, 4 DH z Krosna, dwa patrole reprezentacji Szczepu Górskie Bractwo, 8DH z Krościenka Wyżnego oraz 19 DH z Jaszczwi.

Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych, rywalizowało ze sobą 9 drużyn. W kategorii „ wędrownicy” zacięta rywalizacja dopiero po rzutach karnych wyłoniła zwycięzców. Wyniki konkursu według kategorii:

Harcerki:
I m.       11 DH z Lubatowej
II m.        9 KDSH „Gryf” z Krosna
III m.8 DH „Ventus” z Krościenka Wyżnego
IV m.       19 DH „Invictus" z Jaszczwi oraz 6 DH ISKRA z Dukli

Wędrownicy:
I m.      19 DH „Invictus" z Jaszczwi
II m.       8 DH „Ventus” z Krościenka Wyżnego
III m.      Szczep Harcerski „Górskie Bractwo”

Rozgrywki były bardzo emocjonujące, hala tętniła życiem, rywalizacja była zacięta, pełna emocji i radości. Dziękujemy organizatorom za profesjonalne przygotowanie turnieju. Szczególnie wyróżnić należy sędziego turnieju p. Piotra Kochańskiego za profesjonalizm i obiektywizm. Zwycięzcom gratulujemy , a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i sportową rywalizację.  Do zobaczenia za rok!