Komenda Hufca ZHP Krosno im. Jana i Stanisława Magurów

Hufcowy Zlot Wędrowniczy

Namiestnictwo Wędrownicze organizuje Zlot - 2 dni integracji i nowych, ciekawych doświadczeń dla wszystkich wędrowników.

Zlot składający się z dwóch części odbędzie się w dniach 28-29 grudnia 2017 r. w Teodorówce (gmina Dukla). Pierwsza część - warsztaty tylko dla patrolowych lub dla ich przyszłych następców - rozpocznie się w czwartek rano.  Jej tematem będzie praca z grupą wędrowniczą od podstaw.  

Druga część rozpoczynająca się po południu tego samego dnia – Zlot – jest dla każdego wędrownika!!! Jest to świetny pomysł na spędzenie ostatnich dni 2017 roku wraz z wędrownikami. Nasz zlot będzie czasem, w którym  w świetnej atmosferze naładujesz akumulatory na dotrwanie do pierwszych dni wiosny. W programie: kuźnica, „Wielki Śniegowy Zjazd Na Byle Czym” i wiele, wiele innych… Aż ciężko pomyśleć, jak można zrobić tak wiele, w tak krótkim czasie!!! Musisz być z nami!!! 

Jak się zgłosić? Poprzez formularz elektroniczny. Wystarczy wspólnie ze swoim patrolem wypełnić formularz zamieszczony poniżej. Oprócz zapisów elektronicznych, każdy patrol musi dostarczyć do Hufca listę uczestników podpisaną przez drużynowego.

Zgłoszenia do 20 grudnia!

Koszt: 

  • Dla patrolowych - 30 zł (obejmuje Warsztaty i Zlot)
  • Dla uczestników Zlotu - 10 zł

Zgłoszenia na Warsztaty dla patrolowych: TUTAJ 

Zgłoszenia na Zlot: TUTAJ

WARTO ZAJRZEĆ

AKCJA 1% DLA ZHP