XIII Harcerski Halowy Turniej Piłki Nożnej za nami

14 kwietnia na hali MOSIR odbył się po raz drugi w Dukli Harcerski Halowy Turniej Piłki Nożnej.

Był to 13 turniej tego typu w historii działalności Hufca ZHP Krosno. Jak przystało na piłkę nożną, większość zawodników to dziewczęta :)

Na starcie było 14 drużyn w różnych kategoriach wiekowych: harcerze młodsi, harcerki oraz wędrownicy, w tym najwięcej miała kategoria „harcerki”. Podczas turnieju Komendant Hufca ZHP Krosno hm. Jan Borek odznaczył Pana Antoniego Zimny za działalność w Ruchu Przyjaciół Harcerstwa. Dziękujemy Panu Michałowi Szopie – dyrektorowi MOSIR w Dukli za udostępnienie miejsca na turniej, Panu Krzysztofowi Walczyszyn z PPU Piekarni-Cukierni Przełęcz za pomoc w zorganizowaniu wyżywienia dla uczestników turnieju oraz p. Krystianowi Pietruś za sędziowanie.

Wyniki Halowego Turnieju Piłki Nożnej:

Kategoria harcerek:
1. Miejsce - 8 DH z Krościenka Wyżnego
2. Miejsce - 6 DH z Dukli
3. Miejsce - 11 DH z Lubatowej

W kategorii harcerzy:
1. Miejsce- 18 DH z Łężan
2. Miejsce- 4 DH z Krosna
3. Miejsce- 19 DH z Jaszczwi

W kategorii wędrownicy:
1. Miejsce- 2DH z Krosna
2. Miejsce- 8DH z Krościenka Wyżnego
3. Miejsce- 19DH z Jaszczwi

Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę!