"Bukiet dla Biało-Czerwonej i naszych bohaterów" - prace konkursowe

Czuwaj!

Na krośnieńskie zuchy zawsze można liczyć. Napłynęło dużo prac do konkursu organizowanego przez Namiestnictwo Zuchowe naszego hufca.

Jak widać w poniższej galerii, kreatywność najmłodszych członków hufca Krosno jest bardzo bogata. Różnorodność oraz wysoki poziom wykonania prac plastycznych naszych zuchów gwarantuje duże zakłopotanie Namiestnictwa przy wyborze najciekawszych i najoryginalniejszych z nich.

Jesteśmy bardzo wdzięczni i pełni uznania dla drużynowych gromad zuchowych, które wzięły udział w konkursie, za zmotywowanie swoich podopiecznych. A były to: Próbna GZ z Krosna, 11. GZ "Laskowe Orzeszki" z Jedlicza, 5. GZ "Wesoła Gromada" z Iskrzyni, 3. GZ "Wesołe Skrzaty" z Krosna oraz 2. GZ "Kwiatowa Rodzina" z Krosna.

Największe uznanie jednak należy się naszym młodym artystom, bez których konkurs nie mógłby się odbyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wpłynęło tak dużo prac. Cieszymy się, że nasze zuchy w ten sposób pokazują swoje umiłowanie Ojczyzny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.